Фольговані кулі

Відповіді на найчастіші запитання (FAQ)

У наші дні звичайними круглими кульками вже нікого не здивуєш. Це скоріше необхідність прикраси свята. Але зі зростанням потреб зростає і пропозиція. Тут у всій красі з'являються фольговані кулі . На сьогодні це королі в послузі аеродизайну.

Відповідь криється у їхніх перевагах:

 1. Матеріал, з якого вони зроблені. Фольга – це металевий лист завтовшки від 0.0001 мм. до 0.2 мм, який через свою структуру вдесятеро менше пропускає гелій ніж латекс. Тому термін польоту зростає від одного тижня до шести, або навіть більше, все залежить від розміру. Обробляти розчином hi-float кулі з фольги не потрібно завдяки перевагам матеріалу.

 2. Розмір. Починаються вони із трьох дюймів. Ці розміри призначені для кріплення на паличку як сувенір-іграшка. І на жаль, вони не літають, тому цей варіант не розглядатимемо. А для нас цікаві від 18 дюймів (45 см) і більше. Вони спеціально призначені для наповнення гелієм, які літають та не падають на підлогу. Так ми підходимо до третьої переваги – форма.

 3. Форма. Фольговані кульки купити можна різних як розмірів, а й форм. Це кола, зірки, серця, звірі, птахи, машини, літаки, цифри і, звичайно, улюблені казкові персонажі, яких ми та наші діти бачать у мультиках та фільмах. Окрему увагу слід приділити фольгованим ходячим фігурам , які збираються з окремих частин і втілюють казку у життя.

 4. Колір та малюнок або друк на них. Мало що може порадувати таким насиченим та яскравим кольором як ці фольгові кульки. Їх передачу кольору не потрібно навіть фотошопити, тому що в житті і на фото вони виходять дуже насиченими і блискучими. У фольговані кулі срібного кольору можна виглядати як у дзеркало на свій відбиток. А малюнок на них вражає своєю деталізацією, різноманітністю та якістю. Судити про це можна по фото, але живими вони виглядають ще ефектніше.

 5. Багаторазове використання. Якщо після кількох тижнів ви хочете вдихнути нове життя у фольговану кулю і продовжити радість свята, то можна знову надути, і воно набуде відмінної форми і досвідченого блиску. Це досягається завдяки спеціальному клапану багаторазового використання, який заклеюється після кожного надування. Плюс ви заощаджуєте гроші, адже надувка гелієм обійдеться дешевше, ніж повний комплект.

 6. Кульки з фольги застосовують як подарунковий варіант, оскільки досить 3 – 7 штук, пов'язаних каскадом у букет, щоб підкреслити важливість події. Тут випливає шостий плюс. Достатньо 3-4 букета по 3-5 кульок, а не 30 - 40 латексних гелієвих під стелю, щоб кімната візуально перетворилася. Це часто роблять для виписки та зустрічі з пологового будинку , тому що немає неприємного запаху гуми, що дуже важливо у такі моменти. Ось і сьомий плюс – нема запаху.

 7. Тематика. Хочете поринути у світ Діснея та зробити з кімнати чи ресторану казку. Святкуватимете серед зіркових воїнів, або принцес із пряничними будиночками, або серед єдинорогів і чарівників, або у світі смішариків і фіксиків. Фольговані кулі фігури вим у цьому допоможуть.

Ціна на повітряні фольговані кулі з гелієм стартують від 70 грн/шт., але вони цілком виправдані тими плюсами, позитивом та якістю, які несуть у собі.

Фольговані кулі називають часто фольгові кулі або кульки з фольги

Плюси гелієвих фольгованих куль:
 • Міцний, якісний матеріал без запаху;
 • термін польоту від тижня до місяців;
 • Безліч розмірів, форм та видів на будь-який смак;
 • Шикарний, глибокий, насичений, блискучий;
 • Деталізований друк та малюнки;
 • Багаторазове використання;
 • Будь-яка тематика на ваш смак.

Кульки з фольги

Перший гурт. Ціна: 80 грн./шт. Кола, зірки, серця без малюнка різних кольорів. Розмір: 45 см. (18 дюймів)

Друга група. Ціна: 90 грн/шт. Кола, зірки, серця з малюнками та написами. Розмір: 45 см. (18 дюймів)

Третя група. Ціна: 200 грн. Фольговані кулі фігури у вигляді тварин, літаків, вертольотів, машин, динозаврів, птахів, риб та мультфільмів. Розмір: 75 - 85 см. (27 дюймів)

Четверта група. Ціна: 250 грн. Кульки з фольги фігури. Виробництво Америка. Розмір: 75 – 85 см.

П'ята група. Ціна: 290 грн. Європейські фігурні фольговані кульки з гелієм. Розмір: 75 – 85 см.

Шоста група.Ціна: 320 грн. Американські кульки із фольги. Мультфільм героїв. Розмір: 87 – 107 см.

Сьома група. Ціна 290 грн. Розмір: 87 - 107 см. Фольговані кулі, на яких пишуть маркером свої побажання

Восьма група. Фольговані цифри. Ціна: 250 грн/шт. Усі їх називають "метрові" Розмір 102 см.

Дев'ята група. Фольговані кулі-цифри у вигляді тварин. Ціна: 299 грн. Розмір: 96 см. Як і звичайні назвали "метровими"

Десята група. Фольговані кульки на весілля. Ціна: 339 грн. Розмір: 105 см.

Одиннадцята група. Об'ємні 3d фольговані кульки на народження дитини. Ціна: від 550 грн. Розмір: 135 см.

Це в основному подарунковий варіант, в якому можна знайти зірки, серця та кола, з написом, малюнками, а також звірі та мультяшні герої. Загалом кульки на будь-який смак та колір і для будь-якого віку. Вони яскраві, досить великі, до 70 см і дуже міцні. Це найяскравіші кульки з гелієм, які були вигадані.
Отже, роблячи висновок, повітряні фольговані кулі легкий, швидкий, барвистий та недорогий вид послуги, який буде доречним на будь-якому святі та подарує море усмішок усім присутнім.

Гелієві фольговані кулі – це найкращі на сьогоднішній день. Найяскравіші та барвисті кольори і малюнки саме у них плюс найбільший термін польоту (14-25 днів) т.к. фольга добре тримає гелій. Мають безліч форм та розмірів звірів, машин, літаків, людей, сердець тощо.

Коштують вони від 70 грн/шт. в залежності від розміру та виробника.

Вони знайшли своє широке застосування у дитячих святах та знаменних датах закоханих людей. Їх можна підібрати під будь-яку тематику: Новий Рік, на день народження, Хелловін, Весілля, Річниця тощо. і це буде найкращий варіант, якщо є фото- та відеозйомка. На заході свята прикрашають лише ними, щоб надати барвистості та підкреслити тематику події та знімають у кліпах та фільмах. А фото просто казкові.

Фольговані кулі у вигляді прикольного Вінні Пуха, папуги та дельфінчиків не залишать байдужим жодної людини на цьому святі життя. Вони додадуть урочистості Вашому святу та зроблять його оригінальним, яскравим, казковим та подарують Вам радість у цей день.

У наш час дуже мало яскравих спалахів у житті, але допоможемо, нехай на мить чи невелику мить поринути у світ мрії та ілюзії. Створіть дитині свято, а в іншому і самі разом із дітьми пориньте у світ повітряної радості! Це, мабуть, найпростіший винахід на планеті, але ні діти, ні дорослі не зможуть пройти без посмішок повз це. Вони переносять людину в далеке та безтурботне дитинство, де було так весело та цікаво.

🎈 Вам буде цікаво:
- кульки на день народження;
- кульки на новий рік;
- прикраса кулями на корпоратив;
- повітряні кулі в Києві;