Образливі кульки

Відповіді на найчастіші запитання (FAQ)

Тепер для сильних духом і неординарних людей, які люблять жартувати і мають здорове почуття гумору з'явилися Образливі кульки із приколами, прикольними написами.

Нові Образливі кульки Київ прийняв дуже добре і багато хто вже почав жартувати над своїми друзями. У кого є дух приколіста, то це один із найкращих подарунків на день народження або просто для підняття настрою.

В основному повітряні кулі з образами чорного кольору з білими написами. Є образи російською та українською. Образливі написи на кулях із двох сторін і займають 50 % його поверхні, тому вони добре видно і читаються навіть з іншого кінця кімнати. Найпопулярніші це 33 см. у діаметрі, які літають у повітрі 12-14 годин. Їх цілком вистачає для приколів на цілий день та вечір. А за бажання обробка hi-float продовжить політ образливих куль і веселощі до тижня.

Так що у нас в інтернет-магазині shar-a у Києві на Позняках кулі з образами купити для близьких - це вже не боязко і не соромно, а навпаки дуже прикольно. А якщо душа забажає, то ми доставимо образливі кулі по всьому Києву як на лівому, так і правому березі. Замовити гелієві образливі кулі з доставкою у Бориспіль чи Бортничі теж просто, а часто й дешевше, ніж у Києві через завантаженість доріг.

Ще є спеціальні кульки з приколами – хвалебні кульки. Це кульки з похвальними написами та є антиподом образливим написам.

Повітряні образливі чорні кульки. Ціна: 70 грн/шт.


Фото з образливими та хвалебними кулями представлені для ознайомлення, т.к. часто з'являються нові написи. Наявність та написи куль із образами та проіколами уточнюйте по телефону. Чоловічий, жіночий, з любовними написами.