Гелеві кульки хром. купити хромові Кульки з гелієм у Києві

Відповіді на найчастіші запитання (FAQ)

Всім знайомі пастельні (пудрові) та перламутрові кульки гелієві, які користуються величезною популярністю вже багато років.

Тепер у Києві можна замовити новинку 2018 року – гелієві кулі хром CHROME. У них найнасиченіший і найглибший колір серед латексних повітряних куль із гелієм , зовсім не просвічуються і мають глибоке віддзеркалення світла. Найпопулярніші та найкрасивіші хромові гелієві кулі в Україні – це золото Shiny Gold та срібло Mirror Silver виробництва Qualatex.

Купити гелієві кульки хром можна на лівому березі на Позняках або замовити доставку у квартиру чи офіс як подарунок на день народження. Ціна на гелієві кулі хром починається з 70 грн/шт. – це 28 см. Ми надуємо гелієм кулі більшого діаметру: 35 см. та ціна: 80 грн. Багато красивіше купити 7 великих хромових куль з гелієм (13 дюймів), ніж 9 менших (11 дюймів). Підсумкова ціна однакова, а ефекту більший.

Золоті та срібні гелієві хромовані кулі khrom шикарно виглядають у композиціях та букетах з повітряних гелієвих куль . Для цього вони призначені. Під стелю краще брати перламутрові гелієві кульки , у них нижча ціна і тут грає більше значення.

Ціна на Кульки з гелієм хром
Хромові гелієві кулі
гелієві кулі хром серебро гелієві кулі хром CHROME 80 грн.

букет із хромових гелієвих куль золото срібло чорний на подарунок чоловікові композиція з гелієвими кулями хром та чорними зірками з фольги букет із хромових куль з гелієм фольгованих чорних зірок та кулі з днем народження на подарунок хромовані срібні гелієві кулі з фольгованими цифрами два і нуль з гелієм гелієві кулі хром срібло у Києві гелієві кулі хром золото купити в Києві золоті хромові Кульки з гелієм під стелю на день народження оформлення випускного балу гелієвими кулями хром у стилі нагородження Оскар Прикраса зали на весілля золотими гелієвими хромовими та білими пудровими кулями гелієві кульки хром срібло та білі перламутрові кульки з гелієм під стелею