гелієві Фольговані цифри Відповіді на найчастіші запитання (FAQ)

Популярність цифри із фольги у Києві злетіла до небес у 2015 році з появою на нашому ринку американського виробника. Когда мы заказали Фольговані цифри , ціна кусалася: 220 грн. собівартість плюс надути гелієм. Їх просили надути повітрям, а не гелієм на день народження . Сьогодні ми можемо насолоджуватися їхньою відмінною якістю за низькими цінами. Нам допомогли в цьому європейські виробники. у яких вони недорого та без втрати якості. Акцентую увагу на тому, що якість ні краплі не гірша, ніж у заокеанських колег, а ціна вдвічі менша.

Гелієві цифри фольговані швидко витіснили надувні з невеликих повітряних куль. Тепер ви отримуєте низку переваг за низькою ціною:

  1. Фольговані Кульки і шарики цифри легко надути гелієм чи повітрям навіть свої чи купити у нас у Києві на Позняках здуті та надуті.
  2. Висота: 102 см. Усі називають їх метрові. Завжди приємно бачити захоплений погляд клієнта зі словами: Ого! Які класні. »
  3. Колір. Фольговані Кульки і шарики найяскравіші. Насичений і глибокий золотий у фольгованих куль легко затьмарює золотий колір латексу, який здається вже мідним. Так само і з іншими кольорами.
  4. Цифри із фольги більш об'ємні та чіткі ніж надувні. Наприклад, у надувній трійці з п'ятірок кути пухкі, а на вигинах кульки налазять одна на одну і, якщо вона виконана не професійно, то досить складно розглянути там хоч щось. Повітряна цифра трійка з фольги з чіткими та рівними кутами та контурами.
  5. Фольговані цифри з гелієм - це дешево. З повітряних кульок ціна: 230 грн., а із фольги надута повітрям – 150 грн. Її можна надути самостійно та купити за супер низькою ціною – 89 грн.
  6. Гелієві Фольговані цифри-звірі виглядають супер, але ціна трохи вища. Ідея просто блиск. І іграшка, і звірятко, і циферка. Відразу три плюси в одному.
ЦІНИ на Фольговані кульки та шарики цифри
Кульки і шарики цифри із фольги
Найменування Наповнювач Кількість, шт.) Ціна (грн.)
Фольговані Кульки і шарики цифри з гелієм. Літають, прилипають до стелі. Розмір 102 см Фольговані Кульки і шарики цифри літають гелій 1 380
Цифри з фольги надуті повітрям, не літають. Розмір 102 см Цифри з фольги не літають повітря 1 140
Фольговані цифри. Розмір 102 см Фольговані цифри не надуті 1 99
Фольговані Кульки і шарики цифри у вигляді тварин із гелієм. Літають, прилипають до стелі. Розмір 96 см У вигляді тварин літають гелій 1 500
Фольговані Кульки і шарики цифри у вигляді тварин. Розмір 99 см Не літають повітря 1 220
Фольговані Кульки і шарики цифри у вигляді тварин в упаковці, яку легко надуть повітрям самому. Торгова марка Grabo. Розмір 99 см В упаковці 1 170


Фольговані Кульки і шарики цифри з фото гелієм. Ціна: 380 грн. Розмір: 102 см.


Фольговані цифри малинові. Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія Фольговані цифри срібні. Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія Фольговані цифри сині. Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія Фольговані цифри золоті. Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія фольгована цифра одиниця золотого кольору на один рік срібна цифра один з фольги на один рік на день народження дитини фольгована цифра з гелієм 2 срібного кольору Золота фольгова куля цифра двоєчка гелієві Фольговані Кульки і шарики цифра 3 золоті фольгована куля з гелієм цифра трійка для фотозони золота фольгована цифра 4 на 4 роки дитини букет з повітряних куль з гелієм із золотою цифрою з фольги п'ятіркою фольгована цифра з гелієм 6, метр заввишки золота цифра 7 з фольги в букеті зі смайликів фольгована цифра 8 у букеті з повітряних куль з гелієм золотого кольору
Цифри-тварини із фольги. Ціна: 500 грн. Розмір: 99 см.

Вам буде цікаво:
- Чому краще купувати Кульки та шарики з гелієм
- Зустріч з пологового будинку
- Кульки з гелієм