гелієві фольговані цифри Відповіді на найчастіші запитання (FAQ)

Популярність цифри із фольги у Києві злетіла до небес у 2015 році з появою на нашому ринку американського виробника. Коли ми замовили фольговані цифри , ціна кусалася: 220 грн. собівартість плюс надути гелієм. Їх просили надути повітрям, а не гелієм на день народження . Сьогодні ми можемо насолоджуватися їхньою відмінною якістю за низькими цінами. Нам допомогли в цьому європейські виробники. у яких вони недорого та без втрати якості. Акцентую увагу на тому, що якість ні краплі не гірша, ніж у заокеанських колег, а ціна вдвічі менша.

Гелієві цифри фольговані швидко витіснили надувні з невеликих повітряних куль. Тепер ви отримуєте низку переваг за низькою ціною:

  1. Фольговані кулі цифри легко надути гелієм чи повітрям навіть свої чи купити у нас у Києві на Позняках здуті та надуті.
  2. Висота: 102 см. Усі називають їх метрові. Завжди приємно бачити захоплений погляд клієнта зі словами: Ого! Які класні.
  3. Колір. Фольговані кулі найяскравіші. Насичений і глибокий золотий у фольгованих куль легко затьмарює золотий колір латексу, який здається вже мідним. Так само і з іншими кольорами.
  4. Цифри із фольги більш об'ємні та чіткі ніж надувні. Наприклад, у надувній трійці з п'ятірок кути пухкі, а на вигинах кульки налазять одна на одну і, якщо вона виконана не професійно, то досить складно розглянути там хоч щось. Повітряна цифра трійка з фольги з чіткими та рівними кутами та контурами.
  5. Фольговані цифри з гелієм - це дешево. З повітряних кульок ціна: 230 грн., а із фольги надута повітрям – 119 грн. Її можна надути самостійно та купити за супер низькою ціною – 89 грн.
  6. – це дешево. З повітряних кульок ціна: 230 грн., а із фольги надута повітрям – 119 грн. Її можна надути самостійно та купити за супер низькою ціною – 89 грн.
Ціни на фольговані кулі цифри
Кулі цифри із фольги
Найменування Наповнювач Кількість, шт.) Ціна (грн.)
фольговані кулі цифри з гелієм. Літають, прилипають до стелі. Розмір 102 см Фольговані кулі цифри літають гелій 1 250
Цифри з фольги надуті повітрям, не літають. Розмір 102 см Цифри з фольги не літають повітря 1 129
Фольговані цифри. Розмір 102 см Фольговані цифри не надуті 1 89
фольговані кулі цифри у вигляді тварин з гелієм. Літають, прилипають до стелі. Розмір 96 см У вигляді тварин літають гелій 1 299
фольговані кулі цифри у вигляді тварин. Розмір 99 см Не літають повітря 1 159
фольговані кулі цифри у вигляді тварин в упаковці, яку легко надуть повітрям самому. Торгова марка Grabo. Розмір 99 см В упаковці 1 139


Фольговані цифри фото. Ціна: 250 грн. Розмір: 102 см.

Фольговані цифри малинові. Вихідний матеріал Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія Фольговані цифри срібні. Вихідний матеріал Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія Фольговані цифри сині. Вихідний матеріал Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія Фольговані цифри золоті. Вихідний матеріал Полімерна плівка Розмір фігури 83х102 см Країна Іспанія фольгована цифра одиниця золотого кольору на один рік срібна цифра один з фольги на один рік на день народження дитини фольгована цифра з гелієм 2 срібного кольору Золота фольгова куля цифра двоєчка гелієві фольговані кулі цифра 3 золотого кольору фольгована куля з гелієм цифра трійка для фотозони золота фольгована цифра 4 на 4 роки дитини букет з повітряних куль з гелієм із золотою цифрою з фольги п'ятіркою фольгована цифра з гелієм 6, метр заввишки золота цифра 7 з фольги в букеті зі смайликів фольгована цифра 8 у букеті з повітряних куль з гелієм золотого кольору
Цифри-тварини із фольги. Ціна: 299 грн. Розмір: 99 см.

Вам буде цікаво:
- Чому краще купувати кульки з гелієм
- зустріч з пологового будинку
- Кульки з гелієм