Гелеві кульки хром. купити хромові Кульки з гелієм у Києві

Відповіді на найчастіші запитання (FAQ)

Прекрасний подарунок хлопчику на день народження – це кульки гелієві. Є багато різних куль із гелієм з днем народження на подарунок хлопчик або чоловік. Найпопулярніші букети з повітряних та гелієвих куль на день народження хлопчику – на один рік. Звичайно, не менш потрібні гелієві кулі на будь-яку кількість років, але кулі на 1 рік б'ють усі рекорди.

Кожен букет збираємо індивідуально, тому фото представлені для ознайомлення.

Порада: Найкрасивіші та найяскравіші букети на день народження виходять, якщо брати фольговану цифру , фігуру з фольги, кілька зірок чи сердець із днем народження та близько 10 перламутрових гелієвих куль. Ціна на такий букет з повітряних, фольгованих та гелієвих куль із цифрою близько 900 грн. Легко можна додати або забрати кулі для зменшення ЦІНІ.

Класно та оригінально виглядають букети повністю з фольгованих куль і фігур з гелієм із фольги. Іноді на день народження хлопчику чи чоловікові вистачає лише фольговані кулі цифри на подарунок для фото.

Шарики на день народження – це найбільш кльовий та недорогий подарунок для хлопчика чи чоловіка, який можна купити у Києві

ПОРАДИ ТА ДЕТАЛЬНІ ЦІНІ

Букети та композиції з повітряних та фольгованих куль із гелієм хлопчику на день народження.
Букет із куль з гелієм на чотири роки хлопчику
590 грн.
  1. Фольгована куля цифра «чотири» синя
  2. Фольговані зірки срібло 2 шт
  3. Перламутрові сині та блакитні кулі з гелієм 6 шт.

Букети та композиції з повітряних, фольгованих та гелієвих куль хлопчику на день народження на подарунок з цифрами з фольги з гелієм та на один рік


букет